M*ie Andrei

Aici puteţi posta reclamaţii la adresa echipei ROP2.
Reguli forum
1. Modelul trebuie respectat în totalitate, nerespectarea acestuia ducând la trimiterea topicului la secţiunea Topicuri şi mesaje şterse.
2. Reclamaţia trebuie să conţină minim o dovadă.
3. În reclamaţie au voie să posteze doar reclamantul şi membrii staff-ului.
4. Dovezile trebuie încărcate pe un site care deţine opţiunea de vizualizare directă fără descărcare (exemplu: Imgur, YouTube, Gyazo, etc).
5. Dovada trebuie să conţină întreaga fereastră a clientului, în caz contrar reclamaţia va fi direct respinsă.
​6. Dovezile nu trebuie modificate, în caz contrar reclamaţia va fi respinsă.
Închis
Ionasmareom
Membru
Membru
Mulţumiri acordate: 2
Mulţumiri primite: 3

M*ie Andrei

Mesaj de Ionasmareom » Sâm Oct 06, 2018 6:24 pm

Numele tău în joc: AdrenalinaXD
Numele membrului reclamat: Andrei (designerul)
Dovadă (poză/video): [Modificari avatar] A d r e n a l i n a
Alte adăugări: M-a făcut să astept o săptămână si nici nu mi-a făcut modificările la avatar, eu acolo am specificat intre „* * ” să fie MOV FUCKING MOV, am zis, ori imi face toate, ori numa aia mov, imi dă poză cu avataru portocaliu(parcă am zis dacă nu alea 4, atunci să fie mov), ii zic că e prost pentru că nu a stiut să citească ce am zis si consideră rezolvat, intră pe sv, ne injurăm acolo nuj ce, intră pe forum, sterge ce a făcut si mi-a zis pe sv „Să-ti facă Clara”, ok astept si astept si nimic si baiatu imi da lock la cerere si nu e rezolvată(a zis si că-mi putea da lock pt că vb urât, nu ziceam dacă nu era adevărat, data viitoare mai mult noroc pe clasa a 4-a si imi faci avataru că eu tot nu mă las, dacă vrei iti dau mai mult de muncă chiar dacă nu faci fată acestui sv nici pentru functia de INT nici pentru designer, chiar si asa am auzit că Clara le face mai bine, Salut!

Acest subiect are 3 răspunsuri

Trebuie să fii autentificat pentru a vedea răspunsurile

Autentificare

Închis